Компанія

Ферро Мінералз

Про нас

ТОВ Ферро Мінералз є лідером у постачанні нержавіючого прокату від передових виробників у всьому світі. Ми здійснюємо постачання прокату як безпосередньо від виробника, так і наших складів в Україні. В рамках нашої маркетингової стратегії ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент продукції з нержавіючої сталі найвищої якості за найприйнятнішими цінами.
Ми робимо все можливе, щоб допомогти нашим клієнтам розвиватися та залишатися з нами після першого придбання нашої продукції.
Нашою основною метою є щасливий клієнт, наша основна філософія наполегливо працювати, щоб полегшити працю наших клієнтів!

ФЕРРО МІНЕРАЛЗ

Нержавеющий Прокат

Широкий ассортимент нержавеющего металлопроката от передовых зарубежных производителей.

Наш асортимент – це всі види прокату нержавіючого та кольорового металу, у сортаментах особливо популярної та затребуваної продукції.

Ми спочатку орієнтовані на бізнес в Україні, але можемо впевнено вийти і на ринки регіональних та міжрегіональних постачань. Для транспортування прокату у «домашній зоні» ми використовуємо наші транспортні засоби.

Маємо власний комплекс для надання послуг складського зберігання асортименту, великі площі якого забезпечують постійну наявність більшості одиниць номенклатури.